Březen 2012

Ringer - spoiler - 1x16-18

4. března 2012 v 20:05 | CW's Girls >>Ajinka |  Ringer 1.série info k dílům
1.16: You"re Way Too Pretty to Go to Jail (6. března)
MINULOST AGENTA MACADA JE ODHALENA: Minulost agenta Machada (Nestor Carbonell) s jeho informatérkou a striptérkou Shaylene Briggsovou (Niki DeLoach) je odhalena a Siobhan (Sarah Michelle Gellar) oklamává Malcolma (Mike Colter), když se vydává za Bridget (Sarah Michelle Gellar). Tyler v Paříži vezme Siobhan něco, což je klíčový důkaz k její pomstě. Henry (Kristoffer Polaha) si uvědomuje, že Bridget toho ví víc, než by měla, a tak musí dohlédnout na to, aby se mu nepletla pod nohy.

1.17: What We Have Is Worth The Pain (13. března)
NĚKDO DALŠÍ NATÁHNE BAČKORY: Bridget (Sarah Michelle Gellar) se obává, že se něco stalo Malcolmovi (Mike Colter), protože se s ním nemůže spojit. Ve snaze najít ho jde Bridget do hotelu, ve kterém Malcolm bydlel, a na videokazetách ochranky uvidí, že poslední, kdo Malcolma viděl, než zmizel, byl Andrew (Ioan Gruffudd). Juliet (Zoey Deutch) zjišťuje, že v útoku na Tessu (hostující Gage Golightly) má prsty někdo z její rodiny, a Siobhan (Sarah Michelle Gellar) Henrymu (Kristoffer Polaha) přiznává skutečný důvod její fingované smrti.

1.18: That Woman's Never Been A Victim Her Entire Life (20. března)
BRIDGET SE NĚKDO POKUSÍ ZABÍT: Potom, co se Bridget (Sarah Michelle Gellar) někdo pokusí zavraždit, je agent Machado (Nestor Carbonell) odhodlán najít pachatele. Henry (Kristoffer Polaha) z toho obviňuje Siobhan (Sarah Michelle Gellar), zatímco Bridget si myslí, že za tím stojí Olivia. Andrew (Ioan Gruffudd) se přiznává k tomu, že Malcolma (Mike Colter) požádal, aby odjel z města, a Juliet (Zoey Deutch) se pohřešuje.
zdroj: cwzone.cz

Berem Spoluadminku

4. března 2012 v 19:57 | CW's Girls >>Ajinka |  About blog....
Chtěla bych říct, že spoluadimku berem. Akorát nwm kde jí to mám napsat. Jestli si to přečteš, tak pls napiš nějaký kontakt. Jinak budu se sem aspoň teď přes prázdniny snažit něco přidávat, takže tu snad bude pár novinek atd.
PS: Moc se obě omlouváme Affs, a doufáme, že jste si nás nesmazali.

info

4. března 2012 v 14:01 | CW's Girls >>Ell

Ahojte ! Já adminka Ell se moc omlouvám ale tedkom moc nestiham tak tu tedkom moc nebudu
do spoluadmina se nám přihlasila KLára ;) rady tě příjmem ale ještě nam dej nějaky kontakt třeba email aby jsme ti mohly dat heslo ;)